Nazywam się Kasia Wojniak.

Wierzę w naturalność. Wierzę w minimalną ingerencję photoshopa. Nie lubię zblurowanej skóry bez pieprzyków i piegów. Wierzę w pokazywanie rzeczy, jakimi są. Prosto, naturalnie, najlepiej w zastanym świetle. W łapanie naturalnych emocji. W nieobecność pozowania. W odarcie ze sztuczności. W nagość. W niewidzialność fotografa, w sztukę obserwacji. W budowanie relacji z osobą po drugiej stronie. To w fotografii.

A w grafice wierzę w formy 2D, w przedstawianie rzeczy schematycznie, prosto i wymownie. Minimalistyczna forma to coś, co jest zawsze obecne w moich projektach. Nie chcę podejmować prób odwzorowania rzeczywistości jeden do jednego, bo od tego jest fotografia. W grafice chodzi o symboliczne przedstawienie. Im mniej kresek tym lepiej, każda niech będzie najbardziej wymowna, jak tylko się da.

Oferta

Ukażę piękno naturalnych emocji Twoich i Twojej rodziny podczas ślubu, lub innej uroczystości. Pokażę piękno Waszej rodziny na sesji rodzinnej. Wybierzemy się w plener, zrobimy coś w Waszym klimacie. Nie będziecie musieli pozować, wystarczy, że się kochacie.

Zrobię Ci nowoczesne zdjęcia paszportowe i dowodowe, które będziesz mógł/mogła wykorzystać również na Linkedin'ie i w swoim CV.

Wykonam zdjęcia Twoich produktów. Nie tylko typowe packshoty, ale przede wszystkim zdjęcia kreatywne.

Zaprojektuję Ci identyfikację wizualną i stronę www. Oddam charakter Twojej marki.

Jeśli odpowiada Ci klimat moich zdjęć i projektów, opisz zadanie, które dla mnie masz, a w odpowiedzi dostaniesz wycenę i mój pomysł na to. Pisz na: kontakt@kavodesign.pl

Poza fotografowaniem i projektowaniem, rozwijam swoją markę biżuterii KAVO oraz piszę o minimalizmie.